قالب وردپرس

راهکاراندیشان

طراحی و پیاده سازی سیستم های نرم افزاری، مشاوره و طراحی نصب و راه اندازی سایتهای اینترنتی، نگهداری و پشتیبانی سیستم ها و شبکه های کامپیوتری و انجام کلیه نرم افزارهای مالی با بیش از ۱۳ سال سابقه. تیم مدیران شرکت از سال ۷۸ در پروژه های بانکهای کشاورزی و رفاه کارگردان و … فعالیت داشته که در سال ۱۳۸۲ نسبت به تاسیس شرکت اقدام و تا به امروز در پروژه های زیر فعالیت نموده است:
فعالیت در حوزه های بانکی، طراحی و پیاده سازی سیستم های پشتیبانی و باجه ای، طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای مالی، طراحی و پیاده سازی سیستم های اتوماسیون اداری، فعالیت در حوزه فن آوری و امنیت، طراحی و پیاده سازی وب سایت، طراحی و پیاده سازی شبکه های کامپیوتری.

نرم افزار حسابداری اقتصاد

بی تردید سیستمهای مالی – اداری (نرم افزار حسابداری اقتصاد ) نقش انکار ناپذیری در توسعه سازمانهای امروزی دارند. این نیاز در کشورهایی نظیر ایران که قدم در مسیر توسعه برداشته‌اند به شدت احساس می‌شود تا در پرتو هدایت مدیران ارشد و مشاورین مالی بتوانند فاصله خود را با جوامع پیشرفته به حداقل برسانند. ازاین رو نقش ابزاری که بتواند به مدیران کمک کند تا نیازهای سازمان خویش را متوجه شده و به موقع در جهت رفع آن نیاز گام بردارند، بسیار حیاتی است. راهکار اندیشان با ارائه نرم افزاری جامع، کاربردی، آسان به منظور ایجاد ابزاری کارآمد در جهت اهداف مدیران ارشد و مشاوران مالی سعی نموده شرایطی را جهت استفاده افراد غیر متخصص (اپراتور) همراه با کنترل های خاص در نرم افزار حسابداری اقتصاد ایجاد نماید. نرم افزار حسابداری اقتصاد ابزاری کارآمد جهت تسهیل در ورود اطلاعات و کاهش صرف وقت افراد متخصص در امر مالی و مدیریت می باشد.

خدمات ما

ارائه خدمات آنلاین

ارائه خدمات پشتیبانی نرم افزاری و خدمات مشاوره و رفع اشکال، ارائه خدمات آنلاین از طریق وب سایت و نرم افزارهای مرتبط

ارتباط با مشتری

مکانیزه نمودن فرآیند ارتباط با مشتریان جهت مدیریت خدمات پس از فروش

نیروی متخصص

استفاده از نیروهای با تجربه و متخصص در ارائه خدمات طراحی، پیاده سازی و  پشتیبانی سیستم های نرم افزاری

مشاوره مالی و ارائه خدمات حسابداری

مشاوره مالی و ارائه خدمات حسابداری، ارزیابی تخصصی و بهره وری نیروی انسانی در حوزه حسابداری، همکاری در تهیه اساسنامه شرکتها، صورتجلسات مجامع، هیأت مدیره و … ، تجزیه و تحلیل صورتهای مالی، پیگیری و تکمیل مدارک حسابداری معوق

ارائه خدمات مشاوره

ارائه خدمات مشاوره در جهت بهبود سطح بهره برداری از سیستم‌ها، بررسی نیازهای اطلاعاتی جدید مشتریان و ارائه راهکارهای مربوطه

ارائه خدمات تلفنی

ارائه خدمات تلفنی برای رفع مشکلات و پرسشها، ارائه خدمات خدمات پشتیبانی نرم افزاری به صورت حضوری بدون محدودیت در کمتر از ۴۸ ساعت

سخت افزار

سخت افزار ، زیر ساخت هر کسب و کاریست و استفاده از بهترینها بر اساس نیاز هر شرکت کاریست تخصصی و نیازمند هوش و تجربه بالا.

نرم افزار

به کارگیری نرم افزارهای به روز و کار آمد بر روی ایستگاه های کاری و سرور ها از ضروریات کار آمد سازی سخت افزار و همچنین بالا بردن راندمان کاری در شرکت ها می باشد.

شبکه

شبکه ای پویا، سریع، پایدار و ایمن موجبات سرعت در روند کاری یک شرکت را فراهم میکند. با وجود شبکه همه چیز از هر کجا در دسترس است. فاصله مهم نیست.