شرکت راهکار اندیشان

     تیم فنی بعد ۳ سال موفق به تولید سامانه حرفه ای فروشگاه زنجیره ای گردیده است ، بطوری که در حال حاضر این پلتفرم در اولین و بزرگترین سایت فروشگاهی حوزه FMCG با برند تزول مارکت فعالیت و بیش از ۱۲۰۰ فروشگاه و شعبه و با حجم بالایی از تراکنش های روزانه ، تمامی فرایندهای فروشگاهی را پیاده سازی و اجرا نموده است.

     واحد نرم افزار شرکت راهکار اندیشان با بهره گیری از توان علمی متخصصان داخلی و خارجی خود در زمینه های گوناگون آماده است تا با شناسایی دقیق نیازمندی های مشتری و مشخص نمودن جزئیات کسب و کار مورد نیاز اقدام به تولید نرم افزارهای سفارش مشتری با جدیدترین و کارآمدترین ابزارها و تکنولوژی های برنامه نویسی دنیا جهت بهره برداری و کمک به مشتریان خود اقدام نماید . چرا که تعدادی از پروژه های موجود با همکاری متخصصانی از دانشگاه های مطرح دنیا طراحی و پیاده سازی شده است.

بکارگیری نیروهای متخصص

      راهکاراندیشان با ایجاد تیم های تخصصی طراحی وب سایت در زمینه های آنالیز، گرافیک و برنامه نویسی اختصاصی و تجارب انجام انواع پروژه های وب در زمینه های مختلف کسب و کار همواره تلاش کرده است تا دانش و تکنولوژی روز دنیا را در اختیار مشتریان و شرکای تجاری خود قرار دهد و با طراحی حرفه ای سایت و رعایت کلیه استانداردهای سئو و افزایش ترافیک همواره مزیت رقابتی مشتریان خود را نسبت به رقبایشان در ایران ارتقاء داده است.

       امیدوارم بتوانیم بستری برای جلوگیری از خروج مغزها و حتی ایجاد محیطی برای ورود متخصصین خارجی به کشور مهیا نماییم.

ویژگی های فروشگاه آنلاین زنجیره ای

Machine Learning

بااستفاده ازالگوریتمهای .۲ Elastics و Learning سیستم نزدیکترین فروشگاه را Search برای کاربرانتخاب میکند و امکان تغییرفروشگاه نیز برای کاربر وجو ددارد.

سیستم لوکیشن محور

Recommendation

سیستم Recommendation در سامانه برای نمایش کالاها به کاربر مطابق با تاریخچه ی استفاده کاربر و کاربران و علاقه مندی ها و . . . در قالب محصولات جدید پیشنهاد به کاربر ارائه می دهد .

white Labeling

Agile

Native ( site and Apps )

Newest Technology

Market Place

تمای حقوق این سایت متعلق یه شرکت راهکاراندیشان می باشد.