خدمات شرکت راهکار اندیشان

طراحی وب سایت فروشگاهی

طراحی سایت

طراحی سایت لازمه هر کسب و کاری می باشد و قبل از شروع طراحی وب سایت، لازم است اصول و تکنیک های مرتبط با موتورهای جستجو جهت افزایش ترافیک سایت (سئو) را در دستور کار خود قرار دهید. راهکار اندیشان به شناسایی رفتار رقبای تجاری مشتریان خود ، در قالب آنالیز کلمات کلیدی مرتبط با تجارت آن ها، اقدام می نماید، آنالیز کلمات کلیدی کمک شایانی به افزایش ترافیک سایت، یافتن بازارهای جدید و بهینه سازی زمان جستجو می نماید.
برای دست یافتن به این مهم ، از تکنیک ها و روش های روزآمد و متعددی استفاده می کند که هنگام ارائه مشاوره های اولیه در این باره با مشتریان خود رایزنی می نماید.

طراحی اپلیکیشن فروشگاهی

طراحی اپلیکیشن

داشتن اپلیکیشن بر روی گوشی مشتری، به معنی دسترسی بیشتر و ارتباط عمیق‌تر با اوست. اگر کسب و کارتان پتانسیل لازم را داشته باشید، شما هم می‌توانید با ساخت یک برنامۀ قدرتمند، کاربردی و زیبا، یک پل ارتباطی مناسب با مشتری‌ها داشته باشید. تیم طراحی اپلیکیشن نوین، با مهارت و تجربه طولانی‌مدت خود آماده است تا در زمینه ساخت اپلیکیشن اندروید با شما همراه باشد.

طراحی واکنش گرا

طراحی ریسپانسیو

از بین تمام جستجوهای وبی که انجام ‌گرفته، بیش از ۵۰ درصد از آن‌ ها از روی گوشی هوشمند یا تبلت بوده است. اگر مشتریانی که با گوشی هوشمند خود وارد سایت شما می شوند، با صفحات وبی که متناسب با دستگاه آن‌ ها تنظیم ‌نشده و بهینه سازی نباشد مواجه شوند، شما ۵۰ درصد از کسب‌ و کار اینترنتی خود را از دست خواهید داد.
طراحی واکنش گرا، طراحی یک سایت برای نمایش مناسب در تمام مرورگرها و دستگاه های احتمالی کاربران است. در این روش ظاهر سایت با توجه به ابعاد صفحه نمایش کاربر تغییر کرده و سایر بخش ها متناسب با آن تنظیم میشود.

سئو

سئو

برای نتیجه گیری بهتر در سئو سایت بهتر است از همان ابتدای کار و در مرحله ی طراحی سایت ، اصول سئو را بر روی سایت خود پیاده کنیم و آن را بر اساس الگوریتم های موتور های جستجو طراحی و پیاده سازی کنیم.رعایت اصول مربوطه در این مرحله باعث راحتی کار در ادامه برای ما خواهند شد و با هزینه سئو ی بسیار اندکی نسبت به سایر سایت ها نتیجه ی بهتری خواهیم گرفت. این کاری است که در همین ابتدای کار ما برای شما انجام می دهیم.

طراحی وب

  • بهره گیری از متا تگ های استاندارد جهت افزایش ایندکس موتورهای جستجو
  • استفاده از مکانیزم های فشرده سازی صفحات، جاوا اسکریپت ها و استایل های آبشاری جهت افزایش سرعت لود
  • استفاده از متون Alternative برای مالتی مدیا و عکس های موجود

امنیت

امنیت

حملات اینترنتی به طور کلی می توانند سبب از کار افتادن وب سایت شما، دستکاری یا افشاء اطلاعات سایت، جعل اطلاعات و از دست رفتن اطلاعات محرمان وب سایت شما شوند که همین دلایل سبب توجه ویژه شرکت های بزرگ به مباحث امنیتی وب سایت هایشان شده است. توجه به این که نکات امنیتی یکی از مهم ترین اصول شرکت راهکار اندیشان بوده و به همین جهت این شرکت با استفاده از سیستم های امنیتی روز دنیا و با پشتیبانی متخصصان خبره در این زمینه سعی دارد تا امنیت خاطر مشتریان خود را در زمینه امنیت سایت فرآهم آورد.

UI UX

Adobe XD for UI/UX

Using design pattern

Zeplin (WireFrames with define accurate size for design on App)

Trello for start design to final design for implementation

Using Slack tools for messaging and integrated with Jira, Jenkins and tracking tasks